Search
  • Dommi

Kto som? O čom píšem?

Môj prvý príspevok slúži ako predstavenie nielen mňa ale aj celkovej stránky #idemezit 🖤. Stránku spravuje bloggerka #Ziraffka , preto sa táto stránka www.ziraffka.com (teda aspoň zatiaľ, pretože mám v pláne kúpiť doménu idemezit.sk alebo idemezit.com . Bolo mi ale ľúto túto doménu len tak stratiť, takže som si ju nechala).

Nebudem používať otrepané frázy ako napr. volám sa..., mám XX rokov,... (vek som sa rozhodla nezverejňovať, pretože vyzerám na 18, teda aspoň mi to hovoria, a hlavne cítim sa na 15. Takže by som si pripadala stará). Chcem tu prezentovať môj život, moje názory, ukážky mojej tvorby (som fotografka a občasná dizajnérka > čiže sa môžete tešiť na moje fotky a najstylizované izbičky), mojich outfitov, ukázať Vám miesta ktoré som navštívila,... 🖤 A kto vlastne som? Som žena, ktorá sa svojím obliekaním, trošku aj správaním odlišuje od ľudí z môjho okolia. Milujem extravagantnú módu s kombináciou luxusných doplnkov. A práve toto ma motivuje písať blog a aktívne sa venovať instagramu. Ľudia v mojom okolí totiž nie sú zvyknutý tak veľa cestovať a obliekajú sa na môj vkus dosť jednoducho, nevýrazne,... Samozrejme nechcem do nikoho rýpať, ale mám pocit ako keby sa báli ukázať sa, strhnúť na seba pozornosť,... Ja naopak pozornosť milujem (mám ascendent v levovi, ktorý sa vo mne prejavuje) a k tomu mi pomáha aj moja výška 180 cm. A práve toto ma motivuje písať blog a aktívne sa venovať instagramu. Chcem ukázať okoliu odlišnosť. Možno pre niekoho normálne a obyčajné, no pre okolie bláznivé. Ďalej som aktívna cestovateľka, preto tu nájdete aj veľa (v budúcnosti plánujem cestovať viac, lebo teraz sa to moc nedá 🦠) príspevkov kde som bola, čo som videla, čo by som Vám odporúčila,... . A tá extravagancia s nádychom luxusu platí aj o cestovaní. Milujem miesta, ktoré moc slováci nenavštevujú. A samozrejme si rada vychutnám relax v luxusnom rezorte alebo vo wellnesse. Zaujala som Vás? Podporte ma kliknutím na môj blog a hastagom #idemezit 🖤🖤🖤 .


Ešte Vám tu prinášam zopár fotografií seba. To 1. je selfie z novembra 2020 keď som sa zúčastnila celonárodného plošného testovania. 2. fotka je zo septembra 2020 z Trenčianskych Teplíc. Posledná foto je z októbra 2019 z Vysokých Tatier. Je to na úvod málo? Možno áno, ale nebojte sa, fotiek bude stále viac a viac. Vždy v piatok v 19.00 bude vychádzať článok, na instagram @idemezit budem pridávať tak 2 - 3 príspevky týždenne (na stories by som chcela viac, záleží podľa času).109 views0 comments